Prabangi... Juntama... Moksliška...

Įkvėpta turtingų Afrikos gamtinių išteklių “Kitoko” pažangi plaukų terapija siūlo Jums malonią juntamą patirtį ir terapinį požiūrį į plaukų priežiūrą - šiandien, rytoj, visada.

Nesvarbu, koks jūsų stilius – visi nori turėti gražius, jaunatviškus, lengvai tvarkomus plaukus, kurie spinduliuotų sveikata ir gyvybingumu. Tačiau kaip visi esame skirtingi, taip skiriasi ir mūsų plaukų bei galvos odos poreikiai.

Dabar savo plaukų grožį galite atskleisti su Kitoko™ pažangia plaukų terapija – prabangių ir itin veiksmingų profesionalių ir priežiūrai namuose skirtų priemonių asortimentu, sukurtų taip, kad patenkintų ir viršytų jūsų asmeninius lūkesčius.

Nesvarbu, kokių rūpesčių turite dėl plaukų ar galvos odos – kiekvienas Kitoko™ produktas turi unikalų Afrikos augalų ekstraktų, sumaniai parinktų mūsų chemijos specialistų dėl neįtikėtinų jauninančių ir atstatančių savybių, derinį, užtikrinantį fantastišką plaukų sveikatą ir grožį. Su mūsų unikalia Electron Acceptor Technology™ technologija ir itin švelniomis valančiomis formulėmis be sulfatų, Kitoko™ pažangi plaukų terapija užtikrins tikrus ir neprilygstamus plaukų pokyčius.

 

 

 

 

 

Kitoko™ profesionali patirtis

Pasimėgaukite prabangiu profesionaliu grožio salono malonumu. Konsultantas nustatys jūsų plaukų tipui ir poreikiams tinkamus produktus ir rekomenduos asmeninę priežiūros namuose programą. Tada konsultantas užteps parinktus produktus ir, jei reikalinga, atliks Kitoko™ juslinį galvos masažą – tai specialiai sukurta technika, skirta pagerinti kraujo apytaką ir pašalinti įtampą, tuo pat metu užtikrinant, kad Kitoko™ produktai duotų optimalius rezultatus.

Visa tai ir specialūs kiekvienos Kitoko™ sistemos kvapai užtikrina malonų atsipalaidavimą ir puikią savijautą.