Išmintinga gamta

Kitoko™ pažangios plaukų terapijos produktų sudėtyje yra natūralių Afrikos augalų ekstraktų, sumaniai parinktų mūsų chemijos specialistų dėl neįtikėtinų jauninančių ir atstatančių savybių. Kiekvienoje sistemoje naudojamas unikalus derinys, užtikrinantis maksimalų jums reikalingų priemonių efektyvumą.

Natūralūs Afrikos augalų ekstraktai

SVIESTMEDIS | Sviestmedžio aliejus yra legendinis natūralus ingredientas, išgaunamas iš sviestmedžio, augančio Vakarų Afrikos tropiniuose regionuose, riešutų. Plačiai žinomas dėl tradicinio naudojimo drėkinti, maitinti ir kondicionuoti plaukus ir odą, sviestmedžio aliejus yra vienas labiausiai vertinamų ir naudingiausių Afrikos natūralių ekstraktų. Didesnis vitaminų A, E ir F nei kituose aliejuose ir itin didelis nepakeičiamųjų riebalų rūgščių kiekis suteikia neprilygstamas atjauninančias savybes. Sviestmedžio aliejus lengvai ir greitai susigeria, be to, yra puikus antioksidantas, suteikiantis natūralia UV B apsaugą. Sviestmedžio aliejaus yra visuose KitokoTM pažangios plaukų terapijos produktuose.

BAOBABAS | Baobabų ekstraktas, vertinamas dėl maitinančių ir gydančių savybių, išgaunamas iš vaisių minkštimo. Ekstraktas, turtingas maistinėmis medžiagomis, drėkinančiomis sausus plaukus ir odą, taip pat turi didelį kiekį antioksidantų, kovojančių su laisvaisiais radikalais. Baobabas dar vadinamas „limonado“ ir „beždžionių duonos“ medžiu.

DATULĖ | Datulių vaisiai auga ant vienų iš seniausiai kultivuojamų palmių rūšių, kurios auginamos jau tūkstančius metų. Dėl didelio cukraus, baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų kiekio datulių ekstraktas puikiai atgaivina plonus, silpnus plaukus ir suteikia jiems apimties.

KINROŽĖ | Šis natūralus žiedų ekstraktas turi daug vaisių rūgščių, kurios puikiai atstato ir maitina pažeistus ir išvargintus plaukus, suteikdamos stiprumo ir žvilgesio. Kinrožė atstato keratino skaidulų drėgmę, taip atkurdama plauko struktūrą ir natūralią apsaugą.

GVINĖJINIS PIPIRAS | Prieš šimtus metų retos šio prieskonio sėklos buvo labai vertinamos dėl egzotiško skonio. Šiandien gvinėjinis pipiras žinomas dėl antibakterinių ir sutraukiančių savybių, dėl kurių jis yra puiki priemonė kovoti su pleiskanomis.

RAUDONMEDIS | Raudonmedžio ekstraktas išgaunamas iš šio vertingo medžio žievės ir turi daug polifenolių ir limonoidų. Šis natūralus ekstraktas, plačiai žinomas dėl antioksidacinių, tonizuojančių ir sutraukiančių savybių, puikiai pašalina nešvarumus nuo plaukų, todėl yra ideali detoksikavimo priemonė.

TAMARINDAS | Visžalis tamarindo medis auga tropiniuose Afrikos regionuose, o jo ekstraktas išgaunamas iš vaisių – putlių ankščių, užaugančių iki 24 cm ilgio. Tamarindų ekstraktas – natūralus vaisių rūgščių šaltinis – maitina, atstato ir apsaugo plaukus.

AFRIKINIS TULPMEDIS | Afrikos raganių laikomas stebuklingu medžiu, afrikinis tulpmedis simbolizuoja gyvybę, aistrą ir dinamiškumą. Ekstraktas išgaunamas iš pačių žiedų ir papildo kitų ingredientų savybes. Afrikinis tulpmedis yra antioksidantas ir turi raminančių savybių.

PAPIRUSAS |Visžalė gėlųjų vandenų nendrė Papirusas kažkada buvo laikoma senovės Egipto deivių amžinos jaunystės ir energijos simboliu. Ekstraktas, išgaunamas iš augalo stiebo, turi itin daug lignino – polifenolio ir natūralaus antioksidanto. Papirusas turi išskirtinių stiprinančių ir kondicionuojančių savybių.

AVIŽŲ PEPTIDAI | Dėl avižų peptiduose esančių subalansuotų amino rūgščių šis vandenyje tirpus natūralus baltymas turi puikių atkuriančių savybių, kurios padeda atjauninti ir atstatyti plaukus.

ARGANO ALIEJUS | Dėl didelės maistinės vertės ir sveikatą skatinančių savybių argano aliejus Šiaurės Afrikoje jau daugelį metų naudojamas plaukų ir odos grožio reikmėms. Argano aliejus, turtingas omega rūgštimis ir nesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis (pvz., linolo ir oleino), turi nuostabių gydomųjų savybių ir atkuria sausų, trapių plaukų žvilgesį, stiprumą ir švelnumą.

SMEKTITO MOLIS | Brinkstantis, gasulą primenantis molis, tradiciškai naudojamas kaip puikiai plaukus ir odą valanti priemonė. Smektito molis turi unikalią todėl jis puikiai tinka pašalinti nešvarumus ir švarinti plaukus.

ŽALIOJI ARBATA | Šis ekstraktas geriausiai žinomas dėl didelio natūralių antioksidantų kiekio, kurie padeda kovoti su laisvųjų radikalų sukeliama žala. Žaliosios arbatos ekstraktas yra vienas pagrindinių ingredientų, naudojamų „Electron Acceptor Technology“ technologijoje.

AVIŽOS | Avižose yra daug baltymų, lipidų, vitaminų (ypač B grupės) ir flavonoidų. Jos naudojamos kondicionuoti ir raminti jautrią odą ir turi puikių priešuždegiminių savybių.

JŪROS DUMBLIAI (RUSVIEJI DUMBLIAI) | Jūros dumbliai ar rusvieji dumbliai, turintys daug vitaminų, mineralų, baltymų ir amino rūgščių, veikia kaip natūralus drėkiklis. Ekstraktas taip pat turi antioksidacinių ir antibakterinių savybių.

FIGOS | Figos turi daug mineralų, vitaminų (B ir C) ir flavonoidų. Šis kondicionuojantis antioksidantas malšina skausmą ir uždegimą ir padeda gydyti sausą ir sudirgintą odą.

GRANATAS | Šis energijos teikiantis ir gaivinantis priedas, turintis stiprių antioksidacinių savybių, jau šimtmečius naudojamas tradicinėje medicinoje. Ekstraktas, turtingas polifenoliais, vitaminais (B ir C) ir mineralais, naudojamas palaikyti odos ir plaukų apsaugą nuo UV ir laisvųjų radikalų žalos.

SIAURALAPIS RAIBSTEGLIS (ROOIBOS) | Siauralapis raibsteglis yra natūralus žolynas, augantis tik Pietų Afrikos Sederbergo regione. Dėl puikių priešuždegiminių metų naudojamas gydyti sudirgintą odą.