Electron Acceptor Technology™

Mus visus veikia daugybė išorės veiksnių – užterštumas, chemikalai, klimatas, kenksmingi UV spinduliai. Jie neišvengiamai pakenkia plaukams ir odai – nutrūksta cheminiai plaukų struktūros ryšiai ir dėl to sumažėja jų elastingumas, atsparumas ir lankstumas. Šis kenksmingas poveikis vadinamas laisvųjų radikalų žala ir dėl jos mūsų plaukai ir kūnas sensta ir tampa pažeidžiami tolesniam kenksmingam poveikiui.

Electron Acceptor Technology™ yra geriausias atsakymas. Šis unikalus antioksidantų mišinys veikia būtent laisvuosius radikalus ir užkerta kelią plaukų struktūros pažeidimui, apsaugo nuo žalos ir padeda maksimaliai išryškinti natūralų plaukų grožį.

Natūraliai švelnios

KitokoTM pažangios plaukų terapijos priemonių sudėtyje nėra sulfatų, parabenų, parafinų ar mineralinių aliejų, todėl jos yra itin švelnios jūsų plaukams ir odai.

Technologija be sulfatų

Kitoko™ pažangios plaukų terapijos plovikliuose visiškai nėra kenksmingų sulfatų (natrio laurileterio sulfato ir natrio laurilsulfato), kurių yra įprastų šampūnų sudėtyje. Šie chemikalai kenkia aplinkai ir jūsų plaukų, odos ir akių sveikatai. Putodami jie pašalina nešvarumus ir riebalus nuo plaukų ir galvos odos paviršiaus, tuo pat metu nuplaudami natūralius riebalus ir drėgmę. Plaukai tampa sausi ir be gyvybės, o galvos oda sudirginama. Tyrimai taip pat rodo, kad šiuos agresyvius chemikalus lengvai pasisavina organizmas.

Kitoko™ pažangios plaukų terapijos ploviklių pagrindas – medžiaga, išgaunama iš kokosų aliejaus (natrio kokoilizetionatas), todėl jie švelnūs plaukams, odai ir akims. Aukštos kokybės ir tirštai putojantys plovikliai švariai valo plaukus ir apsaugo dažytus plaukus nuo blukimo. KitokoTM pažangios plaukų terapijos plovikliai yra biologiškai suskaidomi, todėl nekenkia aplinkai.